MOCHILEROS PICTURES

" SVĚT NA DOSAH " "POZNAT,ZAZNAMENAT,CHRÁNIT,POMÁHAT,PŘEDÁVAT..."

Odkazy

Masážní studio

masáže od Verči

Bankomaty VISA

načerpejte kartou

Best time to visit

kdy a kam vyrazit

Facebook

Mochileros Pictures

Foto Šárka

krásné fotografie

Foto Zuzana

svatební fotografie

Fotolab

internetová fotosběrna

Green Life

záchrana pralesa

Green Ways

něco pro zdraví

Letenky

levné letenky

Lonely Planet

baťůžkáři všech zemí

Ministerstvo zahr. věcí

užitečné informace

Moje podróże

kamarád Zbyszek

Nadační fond Inka

pomoc indiánským dětem

Očkování

očkování na cesty

Odtahová služba

pomoc na silnici i jinde

Počasí

předpověď počasí

Prime Time Video

nejen svatební video

Převodník měn

měnová kalkukačka

Suffer

punkrock band

UNESCO

světové dědictví

UNICEF

pomoc a práva dětem

Viabona

tělo a duše

Wikipedia

otevřená encyklopedie

Záchranná služba

jihočeská záchranka

RSS

RSS

KNIHOVNA

Mayská proroctví

Gilbert a Cotterell - Mayská proroctví

Podle starých Mayů nastane 21. prosince 2012 konec světa tak, jak jej známe. Úderem půlnoci jejich kalendář přeskočí poprvé za 5000 let zpátky na nulu. Mayové předpověděli, že tomuto okamžiku bude předcházet celá série přírodních katastrof jako jsou zemětřesení a záplavy. Nezní to povědomě?

V této poutavé a objevné publikaci její autoři přinášejí pozoruhodné a nečekané, leč fakty a důkladným bádáním podložené závěry, které "oficiální" věda stále odmítá přijmout. Autorům se po dlouholetém výzkumu podařilo dešifrovat ucelený systém mayských astrologických předpovědí, jež hovoří o katastrofách, které postihnou svět za patnáct let. Proroctví vyjevují otřesná odhalení, jako jsou vzestupy a pády světových epoch a civilizací, snížená sluneční aktivita, sopečné erupce a chaos na Zemi.

Odkrývání tajemství ztracené civilizace

Kalendar Mayů zacina v roce 3113 pr. n. l. Toto datum bylo znamo jako "zrozeni Venuse". Vime, ze magneticke pole Zeme se v te dobe zmenilo, coz naznacuje, ze prave tato zmena obratila planetu Venusi na jeji ose vzhuru nohama. Z nedavneho vyzkumu kosmickeho veku vime, ze se nase Slunce otaci kazdych 26 dnu v rovniku a kazdych 37 dnu v polu, z cehoz vyplyva spolecny cyklus 260 dnu, ktery lze pouzit k vypoctu magneticke aktivity na Slunci a vyzarovani castic ze Slunce, jez ovlivnuje zivot na Zemi.

Mayove pouzivali k mereni casu cykly 144 000 dnu, 7 200 dnu, 360 dnu, 260 dnu a 20 dnu. Pocitali je od zrozeni Venuse v roce 3 113 pr. n. l. 

144000+7200+360+260+20 a nasobenim 9

Dospejeme k cyklu slunecnich skvrn 1366 560,poctu dnu od katastrofy,kterou pro Maye bylo zrozeni Venuse.Mayove uctivali Slunce jako boha plodnosti.Chapali pricinu cyklu plodnosti.Vedeli,ze jejich vlastni civilizace zanikne kvuli rozvratu v hormonech plodnosti,ktery nastane diky podstatnym zmenam slunecniho zareni. Verili, ze svet byl znicen v minulosti pri ctyrech prilezitostech a nyni zijeme v patem veku Slunce, ktery konci 21.12.2012. Kalendař dal nepokracuje, cas konci...

Autor je francouzsky inzenyr, rozlustitel mayskych kodovanych obrazcu, pusobi rozruch svym napadem srovnat vytvorene grafy slunecni aktivity, teplot, sily, vetru a vrstev ledu s vzestupy a pady civilizaci. Obdrzel cestny doktorat na mexicke univerzite za prinos mexicke kulture.

Poslal a sepsal : Zdeněk Tomáš

Žádné komentáře
 
"Mochileros" jsou přátelé, snažící se poznat kulturu a svět takový, jaký je. Zaznamenat do svých myslí, na film a fotografie. Podělit se o zkušenosti svoje i čerpat ze zkušeností druhých. Poznat historii i současnost. Vážíme si lidí, jejich kultury, historie a zvyků. Nesnášíme bezpráví, násilí a útlak v jakékoliv formě. Respektujeme ostatní. Snažíme se chránit tuto planetu a zachovat ji dalším generacím. Copyright © 2008-2014