MOCHILEROS PICTURES

" SVĚT NA DOSAH " "POZNAT,ZAZNAMENAT,CHRÁNIT,POMÁHAT,PŘEDÁVAT..."

Odkazy

Masážní studio

masáže od Verči

Bankomaty VISA

načerpejte kartou

Best time to visit

kdy a kam vyrazit

Facebook

Mochileros Pictures

Foto Šárka

krásné fotografie

Foto Zuzana

svatební fotografie

Fotolab

internetová fotosběrna

Green Life

záchrana pralesa

Green Ways

něco pro zdraví

Letenky

levné letenky

Lonely Planet

baťůžkáři všech zemí

Ministerstvo zahr. věcí

užitečné informace

Moje podróże

kamarád Zbyszek

Nadační fond Inka

pomoc indiánským dětem

Očkování

očkování na cesty

Odtahová služba

pomoc na silnici i jinde

Počasí

předpověď počasí

Prime Time Video

nejen svatební video

Převodník měn

měnová kalkukačka

Suffer

punkrock band

UNESCO

světové dědictví

UNICEF

pomoc a práva dětem

Viabona

tělo a duše

Wikipedia

otevřená encyklopedie

Záchranná služba

jihočeská záchranka

RSS

RSS

KNIHOVNA

Yossi Ghinsberg - Ztracen v džungli

Mladý Izraelec Yossi se po ukončení armádní služby vydává za novými zážitky do Jižní Ameriky. V touze po opravdovém dobrodružství se rozhodne opustit běžné turistické trasy a společně se dvěma přáteli, jež si na tomto kontinentu našel, a rakouským průvodcem, který zde žije již řadu let, podniknout výpravu do džungle, za nádhernou přírodou a divokými kmeny, kterých se dosud nedotkla civilizace.

Redfield James - Celestinské proroctví

Kniha odhaluje tajemství, která mění svět, v němž právě žijeme. Hlavní hrdina, který touží poznat smysl života, se vypraví do Peru, aby pátral po tajemném Rukopisu neznámého původu, který se snaží oficiální místa neúspěšně potlačit. Rukopis osvětluje, jakou cestou se bude naše civilizace v příštím tisíciletí ubírat.
"Dívej se duší, ne rozumem. Nadcházející čas je již zde, aby světu otevřel oči. Dívej se pozorněji."


Shelley Klein -
Nejkrutější tajné společnosti v dějinách


Mnoho současných tajných společností má neškodnou, dokonce charitativní povahu. Ale jiné, zvláště ty, jejichž kořeny se táhnou několik staletí proti toku času, prahnou po moci nebo mají silné vazby na organizovaný zločin po celém světě. Korupce, brutalita a barbarství těchto tajuplných spolků mají na svědomí některé z nejodpornějších zločinů, jaké kdy byly spáchány.

Gerald O´Farrell - Tutanchamon

Podvod, nebo skutečnost? Pokud by vyšly najevo skutečnosti zapsané na ztracených papyrech, museli bychom, tvrdí autor, museli bychom přepsat celé dějiny lidstva!

Reinhard Habeck - Mágové a temné síly

Kniha jejíž aktuálnost a výbušnost bere dech. Mystéria a mýty o skrytých znalostech. Tajné společnosti, které v pozadí tahají za nitky. Zamlčená fakta a neuvěřitelné teorie spiknutí. Nevyřešené hádanky, jimiž se lidé už dlouho zabývají…

 

Alan Baker - Rytíř

Barvitá historie bojovníků bez bázně a hany
. Podívejte se zblízka na nejobdivovanější válečníky historie.

Mystery Of The Maya - Tajemství Mayů

Film byl natáčen na mnoha posvátných místech Střední Ameriky, včetně takových jako jsou Palenque, Tikal, Tulum, Chichén Itzá, Copán a Uxmal. Odhaluje kulturu, dovednost a historii Mayské civilizace.

Barbara Hand Clow - Mayský kód

Mayský kód je hluboké zkoumání změn v času a vědomí s blížícím se koncem mayského kalendáře. Čas se zrychluje a dává nám nové chápání vesmíru. Na základě výzkumu Carla Johana Callemana a myšlenek jiných vědců zabývajících se mayským kalendářem Barbara Hand Clow zkoumá 16,4 liliardy let evoluce, aby rozluštila modely tvoření na Zemi - mysl světa.

Barbara Hand Clow- Katastrofobie

Katastrofobie odhaluje temné globální síly, které po tisíce let využívaly skrytého strachu k ovládání lidstva. Žijeme v neustálém strachu z konce světa. Máme se však čeho bát? Náš strach pramení z nevědomé vzpomínky na řadu strašlivých katastrof, které otřásly Zemí již před mnoha tisíciletími a vešly do prastarých mýtů v podobě biblické potopy nebo zkázy bájné Atlantidy.

 

Maurice Cotterell - Terakotová armáda

Náhodný objev hrobky prvního sjednotitele Číny, císaře Čchin Š chuanga, vzbudil v roce 1974 senzaci. Terakotová armáda je považována za jeden z největších archeologických objevů Jaký smysl však mají vojáci, kteří se nemohou pohnout z místa?Autor vysvětluje a objasňuje poselství skryté v tvářích, účesech, oděvech a formací válečníků, které souvisí s vědeckým a mystickým poznáním starověkých Číňanů.

1  
2  
3  
4  
5  
 
"Mochileros" jsou přátelé, snažící se poznat kulturu a svět takový, jaký je. Zaznamenat do svých myslí, na film a fotografie. Podělit se o zkušenosti svoje i čerpat ze zkušeností druhých. Poznat historii i současnost. Vážíme si lidí, jejich kultury, historie a zvyků. Nesnášíme bezpráví, násilí a útlak v jakékoliv formě. Respektujeme ostatní. Snažíme se chránit tuto planetu a zachovat ji dalším generacím. Copyright © 2008-2014